€ od 10,45/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz pakowanie słodyczy Gotha 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 11, 2021 01:42

Dla pakowaczy od zaraz w rejonie Gotha propozycja pracy w Niemczech 2021 bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie będzie zapewnione dla pracowników odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy i żywności

Lokalizacje: Gotha, Lipsk, Jessen – Niemcy

Pensja: 10,45 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na stanowisku pakowacza w firmie logistycznej
  • obowiązkiem będzie kompletowanie i pakowanie słodyczy lub innej żywności

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę
  • udział w szybkiej, bezpiecznej zdalnej rekrutacji
  • niemiecką umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne zarobki
  • 2 premie na rok – świąteczna i wakacyjna
  • dla najlepszych pracowników opcja przejścia na stałą umowę
  • płatne zamieszkanie oraz przejazdy do pracy
  • za pracę w systemie zmianowym +25%

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

  • 508 530 100, 786 963 736

Zgłoszenia można również przesyłać poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-niemcy-gotha-lipsk-jessen,oferta,8117776

ID ogłoszenia: 45960bea97083768