€ 9,50/h brutto

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek od zaraz dla par Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 22, 2021 03:08

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla kobiet i par bez znajomości języka. Zatrudnienie 2021 od zaraz w Düsseldorfie przy zbiorach truskawek polowych. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Umowa: od zaraz do połowy lipca

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało zbieranie truskawek rosnących przy ziemi
  • po skończeniu sezonu na truskawki możliwy zbiór innych owoców

Wymagania:

  • preferowane zgłoszenia od gospodyń domowych, studentów, uczniów
  • doświadczenie w pracy przy zbiorach – najlepiej polowych przy truskawkach
  • wysoka sprawność fizyczna
  • posiadanie negatywnego testu na Covid nie starszego niż 48H

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie sezonowej umowy niemieckiej
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz społeczne
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 2,50 euro dziennie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres poniższy:

  • topjob@onet.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-truskawek-niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-bez-jezyka-dusseldorf-2021/

ID ogłoszenia: 41860cf608ceb03d