€ 12,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca Niemcy 2020 bez znajomości języka dla par w sklepie z Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 8, 2020 03:49

Ogłoszenie aktualnej od zaraz, fizycznej pracy w Niemczech dla par w sklepie. Zatrudnienie 2020 w Kolonii bez znajomości języka przy wykładaniu towarów na półki. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od II połowy lutego 2020

Opis stanowiska pracy:

  • ogłoszenie dotyczy pracy w sklepie wielkopowierzchniowym przy sprzątaniu półek, wystawianiu nowego towaru
  • obowiązkiem będzie kontrola dat ważności artykułów, zmiana cen, przygotowywanie nowych ekspozycji itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, solidność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na 6 miesięcy
  • płatny urlop
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • wysokie zarobki
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. fiz/a5/02/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-koln-2020/

ID ogłoszenia: 6155e3dbb93cdd8a