€ 1900 euro netto/mc

Stuttgart dam pracę w Niemczech na budowie przy regipsach remonty i wykończenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: sierpień 22, 2016 04:30

Od zaraz zatrudnimy pracowników budowlanych do pracy w Niemczech przy regipsach. Ogłoszenie z okolic Stuttgartu dla Polaków przy remontach i wykończeniach. Pracodawca zapewnia wysokie zarobki.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: okolice Stuttgartu

Zarobki: 1900 euro netto miesięcznie

Zakres zadań:

  • prace ogólnobudowlane a w szczególności zadania związane z montowaniem płyt kartonowo-gipsowych
  • montaż ścianek działowych a także sufitów podwieszanych
  • prace wykończeniowe – szpachlowanie oraz malowanie

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy budowlańca
  • zdolność do montażu płyt regipsowych
  • znajomość języka niemieckiego na takim poziomie aby pozwalała na swobodne porozumiewania się w miejscu pracy

Zapewniamy:

  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym – brak opłat za tłumaczenia dokumentów
  • niemiecka umowa o pracę, podpisana bezpośrednio z pracodawcą
  • bardzo dobre zarobki
  • odprowadzanie składek i płacenie podatków w Niemczech
  • zaliczki wypłacane raz w tygodniu
  • dla pracowników najlepszych możliwość zatrudnienia na stałe
  • ubezpieczenie
  • urlop zgodnie z prawe niemieckim

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt mailowy, na adres podany poniżej:

  • silverhand.2976461@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/regipsiarz-od-zaraz-niemcy-id401686.html

ID ogłoszenia: 95857ba4e6aa118e