€ 11-13,10 euro brutto/h + dieta

Dam pracę w Niemczech dla malarza – tapeciarza w budownictwie 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: luty 23, 2017 06:14

Aktualne ogłoszenie do pracy w Niemczech dla malarza – tapeciarza w budownictwie. Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy z zakwaterowaniem i atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz
Lokalizacja: Niemcy
Pensja: 11 do 13,10 euro brutto na godzinę pracy, dodatkowo dieta dzienna 30-40 euro netto

Opis stanowiska:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za samodzielne przygotowanie powierzchni pod malowanie i tapetowanie, np: obróbka elewacji
  • malowanie wewnątrz i na zewnątrz

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia
  • praktyczna umiejętność tapetowania
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowej jeżeli będzie taka konieczność
  • prawo jazdy i własne auto
  • komunikatywny niemiecki

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą niemieckim
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zamieszkanie
  • wsparcie koordynatora z agencji
  • pomoc w rekrutacji oraz przygotowywaniu dokumentów
  • wsparcie w przygotowaniu wyjazdu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o wysłanie zgłoszenia kontaktu poprzez poniższy adres:

  • impactjob.3388011@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-tapeciarz-id428728.html

ID ogłoszenia: 35058ae5d8f2d3af

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech dla malarza – tapeciarza w budownictwie 2017”

  1. adek110184 na marzec 31, 2017 @ 11:28

    Witam szukam pracy obecnie pracuje w Monachium 10letnie doświadczenie na różnych budowach.najlepiej elewacje wykończenia okna.1691411356