€ stawki akordowe

Dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorze truskawek 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ahlhorn
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 25, 2016 04:15

Duża plantacja z Ahlhorn oferuje sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek na polu dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Lokalizacja: Ahlhorn, Niemcy

Wynagrodzenie: 2,30 euro za skrzynkę 5 kg lub stawki godzinowe

Obowiązki:

  • praca na polu przez 7 dni od 5 rano
  • zbiór truskawek na polu

Oczekiwania:

  • możliwość zabrania ze sobą odpowiedniej odzieży na każdą pogodę, podstawowych sztućców i garnków, akcesoriów i kosmetyków
  • autodyscyplina
  • duża motywacja
  • samodzielność ale również umiejętność dogadywania się z współpracownikami

Oferta:

  • praca 7 dni w tygodniu
  • raz na tydzień możliwość pobrania zaliczki
  • jeden ciepły posiłek dziennie, wydawany około godziny 12 na polu
  • zamieszkanie w 2-4 osobowych pokojach
  • możliwość skorzystania z podstawianych busów, które dowożą do najbliższych sklepów
  • dobre warunki socjalne, pozwalające zrelaksować się i odpocząć

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 338571d76351750d