€ 13,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu lotniska Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Kwiecień 18, 2017 2:47 am

Lotnisko z Monachium posiada wakat na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki. Aktualna praca w Niemczech od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Personel sprzątający
Miasto: Monachium, Niemcy
Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 13,50 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • praca fizyczna na lotnisku przy sprzątaniu powierzchni terminala
  • zadania zgodnie z grafikiem – sprzątanie toalet, opróżnianie koszy, wycieranie stolików, mycie podłóg

Wymagania:

  • przyjazne nastawienie
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka kultura osobista i schludność
  • optymizm
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu dużych obiektów
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • samodzielność
  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie przy dopełnieniu spraw formalnych
  • pomoc przy szukaniu zamieszkania
  • dobre wynagrodzenie
  • legalną umowę
  • odprowadzanie składek
  • odzież roboczą, wszelkie środki i sprzęt

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „sprzatanielotniska/04/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-z-podstawowym-jezykiem-sprzatanie-lotniska-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 50058f5535ddd153