€ 9,50 euro brutto/h

Niemcy praca Kolonia bez znajomości języka od zaraz pakowanie przekąsek słonych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 24, 2016 02:38

Producent słonych przekąsek z Kolonii oferuje zatrudnienie od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji przy pakowaniu wyrobów na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Miasto: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie słonych przekąsek
  • kontrola jakości
  • inne prace produkcyjne zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • gotowość do pracy na zmiany
  • umiejętność efektywnego zorganizowania czasu pracy
  • szybkie tempo pracy
  • dbanie o odpowiednie wykonywanie zadań – zgodnie z zasadami BHP
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wysokie wynagrodzenie
  • darmowe zamieszkanie w hotelu robotniczym, lub odpłatne w lepszych warunkach, koszt czynszu wynosi w takich przypadku 150 euro miesięcznie
  • pomoc w dopełnieniu formalności na miejscu

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną odpowiednio: „Niemcy praca pakowanie słonych przekąsek, Kolonia 2016″
prosimy przesłać z załączeniem dokumentów – CV ze zdjęciem, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/kolonia-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-pakowanie-slonych-przekasek/

ID ogłoszenia: 96456f2fd2dd12c8