€ 11,50-13 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji czekolady Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 1, 2017 2:36 pm

Opcja podjęcia zatrudnienia w fabryce z Dortmundu dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na produkcji wyrobów czekoladowych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Dortmund, Niemcy
Start: od zaraz
Stawka godzinowa: 11,50 do 13 euro brutto na godzinę – pracodawca przydziela zarobki indywidualnie
Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • pracownik odpowiedzialny będzie za sporządzanie mas zgodnie ze ściśnie chronioną recepturą
  • obowiązkiem będzie skrupulatne odmierzanie składników, obsługa maszyn produkcyjnych a także przeprowadzanie kontroli jakości
  • pakowanie gotowych wyrobów

Wymagania:

  • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie, pracowitość, wydajność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • możliwość rozwoju
  • przeszkolenie pracownicze
  • opiekę polskiego rezydenta i pomoc przy dopełnianiu formalności
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Wiadomość e-mail zatytułowaną: „Niemcy praca na produkcji czekolady, Dortmund” prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej z załączeniem CV i LM.
adres do kontaktu: arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-czekolady-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 636592fefb0968fc