€ 9 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla kierowcy kat.B Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mannheim
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 18, 2017 02:45

Oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B przy transporcie towarów dla firmy owocowo-warzywnej. Ogłoszenie z Mannheim dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Miasto: Mannheim, Niemcy
Zarobki: 9 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem pracownika będzie przewóz busem towarów
  • konieczny będzie załadunek i rozładunek skrzynek
  • dbanie o porządek
  • kontrola samochodu służbowego
  • nieskomplikowane zadania na magazynie

Oczekiwania:

  • motywacja
  • zdolność do prowadzenia busa
  • brak nałogów
  • prawo jazdy kat.B
  • punktualność, odpowiedzialność
  • możliwość zabrania ze sobą obuwia ochronnego z noskami
  • energiczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziana chęć rozwoju i nauki języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę rozpoczynającą się od 3 rano
  • umowę na 12 tygodni
  • możliwość pobierania zaliczek w wysokości 50 euro raz na tydzień a reszta wynagrodzenia będzie wypłacana pod koniec kontraktu
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 9,50 euro dziennie
  • ciepły obiad w cenie 4 euro dziennie
  • koszt sprzątania kwater to jednorazowo 25 euro
  • ubezpieczenie
  • na miejscu zapewniona jest pościel

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo. Wiadomość należy przesłać na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem w nagłówku: Kierowca kat.B

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-jako-kierowca-kat-b-bez-jezyka-mannheim-przewoz-owocow-i-warzyw/

ID ogłoszenia: 99258f557b416e76