€ 1000 euro netto/mc + dodatki

Niemcy praca od zaraz dla pomocy kuchennej w hotelu z Titisee-Neustadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Titisee-Neustadt
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 24, 2015 04:06

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko pomoc kuchenna w hotelu z Titisee-Neustadt. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków z zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Titisee-Neustadt

Zarobki: 1000 euro miesięcznie plus zakwaterowanie i wyżywienie

Charakterystyka i zadania:

  • Osoba zatrudniona będzie wspierała prace kucharza.
  • Do zadań należeć będzie pomoc w gotowaniu, przygotowywanie składników, dbanie o porządek.
  • Inne prace np. obsługa urządzeń kuchennych jak i zmywanie naczyń również mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • udokumentowanie doświadczenie w pracy na stanowisku pomocy kuchennej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zorganizowanie
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • szybkość, zwinność
  • zdolność do pracy w zespole
  • dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin – pracę 5 dni w tygodniu po 9 godzin
  • opiekę polskojęzycznego pracownika na miejscu
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • stabilne warunki pracy
  • pomoc w kwestiach formalnych
  • zorganizowane na miejscu bezpłatne wyżywienie oraz zakwaterowanie

Aplikacja:
Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać pocztą elektroniczną: info@praca-hotel.pl

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem: +48 570 398 301

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-titisee-neustadt-jako-pomoc-kuchenna-w-hotelu/

ID ogłoszenia: 5085603573cec326