€ 10 euro brutto/h

Sprzątanie domów i mieszkań praca w Niemczech od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: sierpień 4, 2016 03:31

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pań przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Zatrudnienie od zaraz w Dreźnie z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • kompleksowe sprzątanie oraz utrzymywanie porządku u klientów stałych a także jednorazowych
  • sprzątanie zgodnie z zaleceniami i wymaganiami klientów
  • dbanie o estetyczny wygląd powierzchni

Oczekiwania:

  • brak nałogów – w pracy obowiązuje totalny zakaz palenia papierosów
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy zarobkowej w Niemczech od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • przykładanie się do zadań
  • samodzielność, dokładność, zaangażowanie, punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • przejrzyste warunki pracy
  • dobre wynagrodzenie, wypłacane w walucie euro
  • na miejscu pracodawca zapewnia zakwaterowanie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższego adresu kontaktowego:

  • praca@pol-web.de

źródło: http://www.praca4u.net/sprzataczka-mieszkania-id393117.html

ID ogłoszenia: 34157a1bbc10a72f