€ 8,50 euro/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy koszeniu trawy Berlin od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Opublikowany: marzec 20, 2015 23:41

Od zaraz zatrudnimy pracowników sezonowych przy koszeniu trawy na terenie Berlina. Fizyczna praca w Niemczech dla Polaków bez doświadczenia z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h
Start: od zaraz

Zadania:
Praca fizyczna polegająca na koszeniu trawy. Pracownik będzie obsługiwać różnego rodzaju kosiarki w zależności od wielkości obszaru zlecenia.

Wymagania:
– dobra sprawność fizyczna
– prawo jazdy kat. B i E
– zdyscyplinowanie, punktualność, zaangażowanie
– kultura osobista
– dbanie o prezentowanie dobrego wizerunku firmy
– doświadczenie na danym stanowisku jest mile widziane, ale niekonieczne

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zapewniamy miejsce zamieszkania na czas trwania umowy
– zdobycie ciekawego doświadczenia
– legalną pracę na niemieckich warunkach
– wstępne szkolenia
– ciągłość zleceń
– niezbędny sprzęt

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy w formie CV + zdjęcie na maila: Kundenbetreuung@beseronline.de

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/sezonowa-praca-fizyczna-w-niemczech-przy-koszeniu-trawy-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 629550b566189604

6 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy koszeniu trawy Berlin od zaraz”

  1. Piotr Wiśniewski na marzec 22, 2015 @ 12:51

    Witam-mam pytanie,czy oferta jest jeszcze aktualna?Czy można wysłać cv w języku polskim?Z góry dziękuję za odpowiedź.

  2. Witam,
    jestem zainteresowany podjęciem pracy przy koszeniu trawy.
    Mam 48 lat, prawo jazdy “B”, niepalący, niepijący alkoholu, dobry stan zdrowia, niekarany, kawaler, obecnie bezrobotny, mieszkam w Sierpcu, sprawny fizycznie, z zawodu ślusarz-spawacz.

    Zbigniew Dębski
    Tel.503-754615

  3. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  4. Witam jestem zainteresowany wyjazdem i podjeciem pracy z kolega ja wiek 23 kolega 24 doswiedczenie w pracy za granica jak i w ogrodach mozemy podjac prace na stałe wychowani na wiosce nie straszna zadna praca :)proszę o kontakt 781890319 jak i pod mailem krecisko.1992@wp.pl prace mozemy podjac nawet od jutra

  5. Jestem zainteresowany znam i niemiecki powiadam kwalifikacje nr 539377259

  6. Witam. Jestem zainteresowany ogloszeniem. Mam 21 lat. Od 10 roku zycia mam stycznosc z sprzetem ogrodniczym w firmie prowadzonej przez ojca. (Dealer STIHL) Posiadam doswiadczenie w pielegnowaniu ogrodów przycinaniu drzew koszeniu trawy i wiele innych umiejetnosci. Potrafie rowniez diagnozowac usterki sprzetow ogrodniczych ich naprawe i konserwacje( dbanie,czysczenie kazdego sprzetu. wydluza zywotnosc maszyny 🙂 ) (Rowniez myjki wysokocisnieniowe-ukonczone szkolenie w firmie STIHL,, do wgladu dokument potwierdzajacy zdanie egzaminu) posiadam prawo jazdy kat. b+E Mozliwosc pracy swoim sprzetem (Pilarka,siekiera,sekator) z wyjatkiem kosiarki z uwagi na brak mozliwosci transportu. Jestem mlodym energicznym czlowiekiem z ogromnym zapasem wiedzy i energi. Jedynym problemem jest brak znajomosci jezyka. Dostosuje sie do zakresu obowiazkow. Mozliwosc podjecia pracy od zaraz. Jezeli oferta jest aktualna prosze o kontakt. E-mail :mateem94@wp.pl Nastepnie wysle CV Pozdrawiam Mateusz