€ 11,00 /h brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla kierowcy UBER-a z kat.B w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 5, 2018 04:05

Od zaraz potrzebni kierowcy kat.B do pracy w Niemczech przy przewozie osób w rejonie Monachium na zlecenie firmy UBER. Zatudnienie z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Start: od zaraz

Pensja: 11 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Monachium, Niemcy

Obowiązki:

  • praca na stanowisku kierowcy kat.B
  • osoba zatrudniona będzie miała do dyspozycji samochód służbowy i jej głównym zadaniem będzie przewóz osób
  • świadczenie usług bezgotówkowo
  • konieczność dbania o dobry stan auta oraz o dobre relacje i komfort pasażerów

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie
  • świetna orientacja w terenie
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • zdolność do pracy z ludźmi
  • brak uzależnień
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od czerwca 2018 na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • samochód służbowy – Opel Astra, Toyota Auris lub VW Golf
  • wdrożenie w obowiązki
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Kontakt: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Kierowca kat.B – Uber czerwca, Monachium 2018”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 6865b15e8ce0552b