€ ok 1800 brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech 2022 pakowanie kosmetyków od zaraz w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 14, 2022 02:52

Od zaraz dla pakowaczy w Stuttgarcie możliwa praca w Niemczech 2022 bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków – szminek. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz szminek

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Pensja: ok. 1800 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowane i łatwe prace manualne
  • pomoc na produkcji kosmetyków
  • kompletowanie i pakowanie szminek oraz innych artykułów kosmetycznych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
  • wysoka motywacja i zaangażowanie
  • dostępność
  • mile widziane własne auto

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie rocznej umowy o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości ok. 1800 euro brutto
  • dodatek dla kierowcy
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej, np.: system poleceń pracowniczych – 1000 PLN netto od osoby, 120 euro netto na kwartał premii frekwencyjnej
  • wyższe zarobki za pracę w godzinach nadliczbowych, nocnych
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/pakowanie-szminek

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Produkcja-kosmetykow–pakowanie-szminek/62544/

ID ogłoszenia: 16461dcca139afaf