€ od 13/h

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie zabawek hurtownia Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 27, 2022 01:30

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla komisjonerów bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni zabawek z Poczdamu. Bezpłatne zamieszkanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Pensja: 13 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Poczdam, Niemcy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca pomocnicza w hurtowni zabawek
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień, pakowanie, wysyłka, przygotowywanie dokumentów, rozładunek samochodów itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • zdolność do pracy w zespole
  • sumienność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • system zmianowy
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem aktualnego CV, na adres dostępny poniżej:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Hurtownia zabawek | Poczdam 2022”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-zabawek-w-poczdamie/

ID ogłoszenia: 577628fb91849e71