€ 9,50 euro za godz. brutto

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka na myjni samochodowej Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 22, 2015 20:21

Aktualnie szukamy pracowników fizycznych bez znajomości języka urzędowego do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Kolonii od zaraz na myjni samochodowej. Stanowisko dla kandydatów z rocznym doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 9,50 euro za godz. brutto
Zatrudnienie: od zaraz
Numer referencyjny: PM/03/15

Zadania:
– obsługiwanie klientów na myjni samochodowej
– mycie aut na zewnątrz
– odkurzanie wewnątrz samochodu
– czyszczenie tapicerki
– woskowanie, polerowanie
– oraz inne prace porządkowe przy samochodzie

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku (roczne)
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
– siła fizyczna, wytrzymałość organizmu
– dla kandydatów niemających problemów z prawem (zaświadczenie do wglądu)
– chęć podjęcia pracy fizycznej
– pozytywne nastawienie do życia i ludzi
– energiczność, żywotność

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– chętnym umożliwiamy wyrobienie dodatkowych godzin
– świadczenia socjalne
– wsparcie polskojęzycznego koordynatora zmiany
– miejsce zamieszkania w cenie około 260 euro za miesiąc
– oferujemy ubezpieczenie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania aplikacji w języku niemieckim ze zdjęciem na maila: dringende@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-kolonia-na-myjni-samochodowej/

ID ogłoszenia: 98654e9f563d31a5

2 komentarze na “Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka na myjni samochodowej Kolonia”

  1. Bardzo chętnie podjąl bym tą pracę w myjni samochodowej. Lubie dbać o samochody, jestem w tym bardzo drobiazgowy i sumienny. 31 lat. Znam dobrze podstawy j.niemieckiego i mówię dobrze po angielsku.

  2. Witam,
    nazywam się Jakub Paradowski. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem 32-letnim energicznym mężczyzną. Aktualnie jest. Posiadam jestem bezrobotny. Posiadam duże doświadczenie w pracy fizycznej, kilkakrotnie wyjeżdżałem do prac sezonowych jak i również 5 lat pracowałem w Anglii. Aktualnie moja sytuacja jest ciężka, wraz z narzeczoną spodziewamy się dziecka. Bardzo zależy mi na tej pracy. Cechują mnie: pracowitość, zaangażowanie, łatwo przyswajam wiedzę oraz jestem niekonfliktowy. Posiadam prawo jazdy kat. B. Proszę o kontakt pod numerem telefonu: +48 790-527-113 lub +49 15145892022. Pozdrawiam i czekam na wiadomość.