€ 1700 euro brutto/mc

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 2, 2017 06:16

Pilnie dam pracę w Niemczech przy produkcji kanapek, panini oraz wrapów. Zatrudnienie od zaraz, dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Kolonii. Oferta aktualna dla 5 osób, pracodawca zapewnia na miejscu zamieszkanie odpłatne w komfortowych warunkach.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny w fabyrce
Lokalizacja: Kolonia, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 5
Start: od zaraz
Pensja: 1700 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • nieskomplikowane prace produkcyjne, polegające na krojeniu składników, kontroli jakości i porcjowaniu
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku może zostać oddelegowana do pakowania gotowych wyrobów
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez koordynatora

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • chęć rozwoju
  • odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność
  • zdyscyplinowanie
  • zdolność do wykonywania zadań sprawnie i w szybkim tempie
  • przestrzeganie regulaminu pracowniczego

Zapewniamy:

  • bezpłatną pomoc w procesie rekrutacyjnym
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pracę od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie
  • przeszkolenie

Aplikacja:
Zgłoszenie zatytułowane: „Niemcy praca na produkcji kanapek, wrapów i panini, Kolonia″ prosimy przesłać z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 21558b780f061598

3 komentarze na “Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek Köln”

  1. manieczek77@aol.de na marzec 5, 2017 @ 18:16

    Witam serdecznieieszkam od wielu lat w Klon jestem zainteresowany w/w oferta jak rowniez innymi. Jestem przekonany ze spelniam Wasze wszystkie oczekiwania. Czy posiadacie kontakt w Koln? Dziekuje z gory za odpowiedz z powazaniem Mariusz Kupczak. manieczek 77@aol.de. tel. 0151 159 68 390

  2. manieczek77@aol.de na marzec 5, 2017 @ 18:17

    Witam serdecznie mieszkam od wielu lat w Klon jestem zainteresowany w/w oferta jak rowniez innymi. Jestem przekonany ze spelniam Wasze wszystkie oczekiwania. Czy posiadacie kontakt w Koln? Dziekuje z gory za odpowiedz z powazaniem Mariusz Kupczak. manieczek 77@aol.de. tel. 0151 159 68 390

  3. beatamm100 na marzec 21, 2017 @ 08:32

    Witam serdecznie w odniesieniu do Państwa ogłoszenia zgłaszam się na dane stanowisko. Jestem osobą spokojną pracownią i chętna do podjęcia pracy od zaraz. Mój niemiecki jest dość słaby ale dużo rozumiem i w miarę możliwości się uczę. Posiadam prawo jazdy i jeśli byliby Państwo zainteresowani moją osobą proszę o kontakt. beatamm100@poczra.fm tel. 0151 45894243