€ 9 euro brutto/h

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy kwiatach w ogrodnictwie Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 12, 2015 16:06

Oferujemy sezonową pracę w Niemczech (Drezno) od zaraz przy kwiatach. Zatrudnienie dla Polaków w ogrodnictwie bez znajomości języka niemieckiego przy ścinaniu, pakowaniu i pielęgnacji.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Drezno

Zarobki: 9 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zadania:

  • Pracownik odpowiada za wszelkie prace w szklarni przy kwiatach, tak jak: pielęgnowanie, ścinanie, sortowanie, pakowanie.

Obowiązki:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli zajdzie taka konieczność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialne podchodzenie do powierzonych zadań
  • umiejętność sprawnego zorganizowania sobie czasu pracy
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • odpowiedzialność, zorganizowanie

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na czas określony
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zapewnione zamieszkanie zorganizowane odpłatnie
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc polskojęzycznego brygadzisty

Aplikacja:
Zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM należy przesłać na poniżej podany adres kontaktowy:

Adres: arbeiteinstellen@job4u.com

W tytule wiadomości należy wpisać: “Niemcy praca przy kwiatach, okolice Drezna”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-przy-kwiatach-w-ogrodnictwie-od-zaraz-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 413564494d00d770

8 komentarzy na “Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy kwiatach w ogrodnictwie Drezno”

  1. piotrlampart na listopad 12, 2015 @ 17:44

    Witam jestem zainteresowany wraz z siostrą ofertą pracy -Niemcy praca przy kwiatach okolice Drezna jesteśmy pracowici i sprytni mamy doświadczenie w rolnictwie ,prosimy o kontakt nr . tel. 605886221.

  2. piotrlampart na listopad 12, 2015 @ 17:56

    Witam jestem zainteresowany wraz z siostrą ofertą pracy – Niemcy praca przy kwiatach okolice Drezna ,jesteśmy pracowici i sprytni ,mamy doświadczenie w rolnictwie , prosimy o kontakt nr. tel. 605886221.

  3. piotrlampart na listopad 12, 2015 @ 18:30

    Witam jestem zainteresowany wraz z siostrą ofertą pracy ,jesteśmy dyspozycyjni ,pracowici ,mamy doświadczenie w rolnictwie czekamy na odpowiedź nr. tel. 605886221.

  4. Witam jestem zainteresowany wraz z siostrą powyższą ofertą pracy , jesteśmy dyspozycyjni , pracowici , sprytni , mamy doświadczenie w rolnictwie prosimy o kontakt mój tel. 605886221.

  5. witam jestem zainteresowana powyższa ofertom pracowałam kiedyś w Niemczech przy kwiatach układałam z nich bukiety oraz zajmowałam się pielęgnacją i ścinaniem proszę o kontakt oto mój numer 792 468 803

  6. jestem zainteresowany ofertą pracy przy kwiatach solidny uczciwy bez nałogów znajomość języka posiadam auto doświadczenie pracy w ogrodnictwie.

  7. tel.0048604681407