€ 11,20 do 13,60 euro brutto/h

Bez języka dam fizyczną pracę w Niemczech dla par w sklepie od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 18, 2017 02:02

Sieć sklepów spożywczych z Berlina poszukuje od zaraz osób bez znajomości języka i doświadczenia. Fizyczna praca w Niemczech dla Polaków przy wykładaniu towaru, zadaniach porządkowych, przygotowaniu ekspozycji itp.

Stanowisko: Pracownik sklepu

Stawka godzinowa: 11,20 euro brutto na godzinę dla osób bez języka a dla osób z językiem nawet do 13,60 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Liczba wakatów: 8

Opis zadań:

  • przygotowywanie ekspozycji zgodnie z wytycznymi
  • porządkowanie regałów
  • zdejmowanie produktów przeterminowanych lub z krótką datą ważności
  • uzupełnianie produktów na półkach
  • zmiany cen
  • inne zadania zlecane przez kierownika

Oczekiwania:

  • dobra kondycja i możliwość przenoszenia towarów
  • duża samodzielność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat w systemie zmianowym
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • bezpłatne zamieszkanie na cały okres obowiązywania umowy
  • dodatki oraz premie
  • ubezpieczenie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Fizyczna w sklepie dla par, Berlin – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-berlin-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 8525995eb6e172c3