€ 2850 +mieszkanie

Rozładunek kontenerów dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: wrzesień 1, 2023 01:44

W Berlinie od zaraz z darmowym zakwaterowaniem dla pracowników fizycznych oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy rozładunku i załadunku kontenerów. Mile widziane osoby z doświadczaniem, konieczna dobra kondycja.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Berlin

Start: od zaraz

Zarobki: 2850 brutto/mc +zakwaterowanie

Umowa: na 6 miesiące z opcją przedłużenia

Liczba miejsc: 5

Obowiązki:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za różne aspekty pracy związaną z rozładunkiem i sortowaniem towarów. Twoje obowiązki obejmują rozładunek kontenerów zgodnie z wytycznymi oraz pracę głównie w nocnych godzinach. Po rozładunku będziesz sortować i rozmieszczać towary na paletach lub w odpowiednich lokalizacjach. Dodatkowo, będziesz uczestniczyć w przygotowaniu towarów do transportu poprzez pakowanie, etykietowanie i zapewnienie ich bezpiecznego przewozu.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy na nocne zmiany, ponieważ głównie praca odbywa się w tych godzinach.
  • Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego; komunikacja w zespole będzie w języku polskim lub angielskim.
  • Wymagana dobra kondycja fizyczna ze względu na wysiłek przy rozładunku kontenerów.
  • Precyzja i dokładność w wykonywanych zadaniach, takich jak rozładunek, sortowanie i przygotowanie towarów. Ważna jest również umiejętność efektywnej pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Darmowe zakwaterowanie w sąsiedztwie miejsca pracy, gwarantując wygodne warunki mieszkalne.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z regularnymi wypłatami.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie logistycznej na przynajmniej 6 miesięcy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Logistyka Berlin 2023, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-rozladunku-kontenerow-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 51464ecb40db2d02