€ 10-12 tys PLN/mc

Bez języka sezonowa praca w Niemczech 2021 przy zbiorach truskawek Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rövershagen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 23, 2021 3:59 am

Od maja 2021 zatrudnienie sezonowe w gospodarstwie z Rövershagen przy zbiorach truskawek. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie odpłatne.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Lokalizacja: Rövershagen, Niemcy

Wynagrodzenie: od 10 do 12 tysięcy PLN

Termin: od maja 2021

Zakres zadań:

  • praca na polu przy zbiorze truskawek
  • obowiązkiem będzie również wykonywanie prac pielęgnacyjnych

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • brak uzależnień
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie
  • pracę sezonową od maja 2021 na minimum 50 dni
  • bezpieczne środowisko pracy
  • zakwaterowanie, śniadanie i obiad to koszt 10 euro dziennie
  • 15 euro dodatku za każdy dzień zbiorów
  • za darmo zapewniona usługa prania, dostęp do Internetu po wifi, możliwość wypożyczenia dobrej jakościowo odzieży przeciwdeszczowej, aplikacja do śledzenia postępów swojej pracy

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

  • pon-pt w godz. 10-14 tel. stacjonarny polski: 94 36 62 712
  • wt i czw od 20-21 tel. kom. +48 606 287 948

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-truskawek-2021-rovershagen/

ID ogłoszenia: 436058d67281b94