€ od 12 €/h

Zbiory warzyw 2023 sezonowa praca w Niemczech bez języka od marca w Cappeln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cappeln
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do listopada 2023
  • Opublikowany: luty 3, 2023 01:43

Począwszy od marca 2023 w gospodarstwie z Cappeln do podjęcia sezonowa praca w Niemczech przy sadzeniu oraz zbiorach warzyw. Oferta bez znajomości języka niemieckiego jest także dostępna. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione w dobrych warunkach.

Praca sezonowa- sadzenie, zbiór warzyw od marca 2023

Miejsce pracy: Capplen (Niemcy)

Wymiar pracy: sezonowa umowa o prace

Opis stanowiska:
• Praca odbywa się w systemie akordu grupowego, indywidualnego oraz na godziny (12 €/godz.netto)

Zakres obowiązków:
• sadzenie, zbiór, pakowanie, sortowanie, mycie warzyw
• praca na polu i na hali ( w zaleznosci od rodzaju pracy)

Oferujemy:
• wolne termin sa mozliwe od marca 2023 oraz kolejne miesiace do konca roku
• ( liczba miejsc w kazdym planowanym terminie ograniczona)
• umowa nieopodatkowana na dwa miesiące z możliwością przedłużenia
• bardzo dobre warunki mieszkaniowe ( pokoje 2,4 – osobowe z łazienką, lodówką, dostęp do internetu) płatne 8 € za dobę
• sklep na terenie Firmy (Rewe)
• zapewnione ubezpieczenie oraz opieka lekarska na czas zawartej umowy
• dogodne letnie terminy dla uczniow i studentow (czerwiec, lipiec, sierpien)

W celu sprawnej rekrutacji proszę wysłać dane:
imię, nazwisko, data urodzenia, adres , tel. kontaktowy oraz możliwy termin przyjazdu.
(bez pelnych danych, zgloszenie nie zostanie przyjete)
Uprawnienia (prawo jazdy kat.T,C,E,D wozek widlowy,autobus) beda dodatkowym atutem.

Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG
Im Siehenfelde 13
49692 Cappeln

Formularz do aplikacji:  www.maehlmann-gemuesebau.de/po/oferty-pracy/zostan-pracownikiem-sezonowym/

E mail: adamczyk@maehlmann-gemuesebau.de (obsługa w języku polskim)

źródło: https://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-warzyw-od-marca-2023-cappeln/

ID ogłoszenia: 25063dbff73978e1