€ 15-16/h brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie dla glazurnika Memmingen 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Memmingen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Styczeń 22, 2021 3:00 am

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla glazurnika-kafelkarza. Zatrudnienie 2021 w Memmingen dla budowlańców z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Glazurnik – kafelkarz

Wynagrodzenie: od 15 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Lokalizacja: Memmingen, Niemcy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca w zespole budowlańców/ekipie przy remontach łazienek
  • do zadań należy montaż płyt na ścianę w systemie Viterma – pracodawca zapewnia przeszkolenie

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy glazurnika
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • zdolności techniczne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • polskie warunki zatrudnienia
  • rekrutację przeprowadzaną w sposób bezpieczny – zdalnie
  • opcja podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • bezpłatne zamieszkanie
  • zapewnione dofinansowanie przejazdów na trasach Polska – Niemcy, Niemcy – Polska
  • opieka polskiego biura
  • świadczenie Kindergeld
  • opcję pracy w godzinach nadliczbowych, które płatne są od 25 do 100%
  • możliwość pobierania zaliczek

Aplikacja:

www.pracuj.pl/praca/glazurnik-memingen-niemcy,oferta,7844431

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-na-budowie-dam-prace-w-niemczech-dla-glazurnika-z-bezplatnym-zakwaterowaniem-memmingen/

ID ogłoszenia: 841600828983ea84