€ 13-14,50/h brutto

Od zaraz dla par dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie odzieżowym Hamburg 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 15, 2021 04:17

Propozycja zatrudnienia od zaraz na magazynie hurtowni odzieżowej w Hamburgu. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par również bez znajomości języka i doświadczenia przy kompletacji zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Wakaty: 8

Umowa: na pół roku

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 13 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • codzienne zadania magazynowe – odbiór dostaw, rozliczanie zwrotów, kompletowanie zamówień, pakowanie, zabezpieczanie itp.
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • brak nałogów
  • dobra kondycja fizyczna
  • uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • solidność

Zapewniamy:

  • umowę od zaraz na niemieckich warunkach
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie, dla par w cenie 500 euro w pokoju 2 osobowym, dla singli dwie opcje w pokoju jednoosobowym za 350 i dwuosobowym za 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie zgłoszenia z załączeniem CV o LM na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Magazyn odzieżowy Hamburg 01/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-na-magazynie-odziezy-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-hamburg/

ID ogłoszenia: 6496000989cc98a6