€ 2100-3800

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz kierowca kat.B-UBER Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 4, 2022 02:46

Legalna praca w Niemczech od zaraz dla kierowców kat.B przy przewozie osób w Uberze. Zatrudnienie w Monachium możliwe bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie dostępne będzie opcjonalnie i będzie ono odpłatne.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Pensja: od 2100 do 3800 euro brutto miesięcznie

Miasto: Monachium, Niemcy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie kursów przewozu osób autami służbowymi z użyciem aplikacji UBER

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • konieczność wyrobienia licencji p-schien
  • świetna orientacja w terenie
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • ubezpieczenie
  • wsparcie na miejscu zapewnione przez rezydenta Polaka
  • dobre wynagrodzenie
  • auto służbowe zakwaterowanie w cenie 450 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Przewóz osób-Monachium/Uber, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-kierowca-kat-b-uber-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 35961f8653faa4fb