€ 2660+premie, dodatki

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka w sklepie z Düsseldorf przy wykładaniu towaru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 3, 2024 01:36
  • Wygasa: 5 dni, 11 godzin

Również dla par w sklepie z Düsseldorf dostępna fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy wykładaniu towaru. Oferta bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym możliwym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sklepu

Termin: od zaraz

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 2660 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 6

Zadania:

  • Uporządkowywanie oraz uzupełnianie asortymentu na półkach, celem stworzenia atrakcyjnego wyglądu sklepu.
  • Kontrola jakości produktów, w tym sprawdzanie dat przydatności.
  • Organizacja przyjmowania nowych dostaw towarów na półki sklepowe, zapewniająca ciągłość zaopatrzenia.
  • Utrzymywanie czystości i porządku w przestrzeni sklepowej, mające na celu zapewnienie komfortowego i bezpiecznego zakupu dla klientów.

Oczekiwania:

  • Natychmiastowe podjęcie pracy w Niemczech jest oczekiwane od kandydatów.
  • Sumienność, zaangażowanie oraz motywacja są kluczowe.
  • Dobry stan zdrowia fizycznego jest wymagany.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, ale nie jest obligatoryjna.
  • Odpowiednie podejście do wykonywanych obowiązków.
  • Wysoki poziom kultury osobistej.

Nasza oferta zawiera następujące korzyści:

  • Bez dodatkowych kosztów zapewniamy zakwaterowanie.
  • Pomagamy w procesie przeprowadzki.
  • Gwarantujemy stałe wsparcie w trakcie trwania umowy.
  • Oferujemy pełen etat pracy.
  • Kandydaci mają możliwość otrzymywania zaliczek w wysokości do 150 euro tygodniowo.
  • Zapewniamy ubezpieczenie zdrowotne.
  • Oferujemy pakiet świadczeń socjalnych.
  • Zapewniamy kompleksowe szkolenie zawodowe dla pracowników.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Praca w sklepie, Düsseldorf 05/24

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-w-sklepie-fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-wykladanie-towaru-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 72066340d972ca8c