€ 8,84/h brutto

Zbiory borówki od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez języka 2018 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: lipiec 13, 2018 05:29

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka przy zbiorach borówek, malin i truskawek. Zatrudnienie w Hamburgu 2018 dla Polaków do końca października.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,84 na godzinę pracy brutto lub na akord

Termin: praca do października 2018

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań o charakterze fizycznym na polu przy zbiorze owoców – borówek, malin i truskawek

Oczekiwania:

  • minimum 18 lat
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • przejazdy na pole zorganizowane przez pracodawcę busem firmowym
  • pracę w wymiarze 4 do 8 godzin na dzień
  • jeden dzień na tydzień wolny – ustalany odgórnie

Aplikacja:

Prosimy o kontakt pod numerem: 0049 45 4184 09 16

Zgłaszać się można także za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: arbeit@frische-erdbeeren.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-sezonowa-w-niemczech-przy-zbiorze-malin-truskawek-borowek-hamburg-2018/

ID ogłoszenia: 5415b47cf9610190