€ 1600 netto +mieszkanie

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji części samochodowych Düsseldorf 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 14, 2019 3:30 am

Fabryka z Düsseldorf poszukuje chętnych do pracy w Niemczech od zaraz przy produkcji części samochodowych. Ogłoszenie 2019 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 12,34 euro brutto na godzinę + zakwaterowanie – miesięcznie około 1400-1600 euro netto po opłaceniu kwatery lub dla osób bez zakwaterowania organizowanego przez pracodawcę około 1700-1900 euro miesięcznie netto

Termin: od zaraz

Opis zadań:

  • zatrudnienie na produkcji części z tworzywa sztucznego oraz metalowych na potrzeby branży samochodowej
  • obowiązkiem pracownika będzie obróbka elementów, pakowanie, konfekcjonowanie
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • przynajmniej jedna osoba w zespole musi komunikatywnie porozumiewać się w języku niemieckim
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • własne auto
  • doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • polsko-niemiecką umowę o pracę na pełny etat
  • w przyszłości możliwość podjęcia stałej współpracy lub przejście na zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • trójzmianowy system pracy
  • za pracę w godzinach nocnych oraz nadliczbowych obowiązuje dodatek w wysokości +25%
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie
  • dwie premie w ciągu roku – na święta i wakacje
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link: http://bit.do/produkcja-auto

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/283744/0

ID ogłoszenia: 9635d02adf6eef4a

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na produkcji części samochodowych Düsseldorf 2019”

  1. Zainteresowane są 2 osoby możliwość pracy od zaraz, kontakt numer telefonu 731600259 adres e-mail minionki243@gmail.com