€ 2450-2850

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka produkcja kremu czekoladowego od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 21, 2022 01:16

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii dla par na produkcji kremu czekoladowego. Zakwaterowanie zapewnione jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Pensja: od 2450 do 2850 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zakres zadań:

  • pierwsze dni w pracy to rzetelne szkolenie pracownicze + szkolenie z zakresu BHP i przydział uposażenia
  • przełożony przydziela prace zgodnie z aktualnym planem produkcyjnym i na podstawie posiadanych kwalifikacji – np.: praca przy taśmie, pakowanie, dostarczanie składników, odmierzanie, ważenie, obsługiwanie urządzeń, przeprowadzanie kontroli jakości itp.

Oczekiwania:

  • energiczność
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do zadań
  • zdolność do pracy w zespole
  • wydajność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • odpowiedzialność, punktualność

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • środki bezpieczeństwa
  • rzetelne szkolenie wprowadzające, przeprowadzone przez polskojęzycznego koordynatora
  • pełne wsparcie w pierwszych tygodniach
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie w cenie od 150 dla osoby do 250 dla pary euro miesięcznie
  • legalne warunki zatrudnienia – niemiecką umowę z ubezpieczeniem, świadczeniami itp.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenie proszę przesłać mailowo z załączeniem aktualnego CV na poniższy adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w tytule: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 10/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-produkcji-kremu-czekoladowego-dla-par-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 697635119c914a08