€ 1850-2650/mc brutto

Bez języka ogłoszenie pracy w Niemczech 2019 produkcja kosmetyków Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 26, 2018 03:49

Aktualna od stycznia 2019 oferta pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków naturalnych. Zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z Dortmundu na około pół roku z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Wynagrodzenie: 1850 do 2650 euro brutto miesięcznie – stawka będzie uzgadniana z każdym kandydatem indywidualnie

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Rozpoczęcie: od stycznia 2019

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • łatwa praca na produkcji wyrobów kosmetycznych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykładanie na linię produkcyjną opakowań do maszynowego napełnienia
  • dbanie o wysoką jakość

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • gotowość do podjęcia pracy powtarzalnej, monotonnej
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od stycznia 2019
  • umowę na 6 miesięcy
  • uczciwego pracodawcę
  • legalne warunki zatrudnienia
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • na miejscu zakwaterowanie odpłatne, koszt to 150 euro miesięcznie za miejsce w 2 osobowym pokoju lib 250 euro za miejsce w pokoju jednoosobowym

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pkos/a4/12/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-2019-na-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 7635c1d66b71db63