€ 13-16/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka sprzątanie kliniki stomatologicznej od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 18, 2020 04:21

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej. Zatrudnienie w Stuttgarcie z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu dla sprzątaczek bądź sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Liczba miejsc do obsadzenia: 4 bez języka i 1 ze znajomością języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za kompleksowe sprzątanie kliniki stomatologicznej – pod opieką będą wszystkie pomieszczenia
  • praca polega na sprzątaniu gabinetów – oraz często przygotowywaniu gabinetu do przyjęcia pacjentów, myciu podłóg, odkażaniu, sprzątaniu pomieszczeń socjalnych, toalet, laboratorium itp.

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość, zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • pracę zmianową
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • zatrudnienie na okres próbny
  • dla pracowników najlepszych opcja podjęcia stałej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc przy zorganizowaniu taniego miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania aplikacji na poniższy adres:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sprzątanie kliniki 12/2020″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-sprzatanie-kliniki-stomatologicznej-stuttgart/

ID ogłoszenia: 7405fdb6d7826fbf