€ 13-16/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie art. drogeryjnych Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 10, 2021 02:27

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni drogeryjnej z Lipska. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla komisjonerów bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie

Stanowisko: Pracownik magazynu z artykułami drogeryjnymi

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w roli pomocnika magazyniera w hurtowni kosmetycznej
  • prace będą polegać na zbieraniu zamówień, pakowaniu, wysyłce, współpracy z innymi działami, przyjmowaniu i rozładunku dostaw, rozliczaniu zwrotów itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • dostępność od zaraz
  • wielozadaniowość
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • środki ochrony osobistej
  • uniform służbowy
  • pomoc urzędowa, u lekarza
  • obowiązuje system 3 zmianowy
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie
  • niemiecką umowę na stałe dla najlepszych

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do aplikowania mailowo, na adres poniższy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: magazyn drogeryjny, Lipsk 12/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-art-drogeryjnych-lipsk/

ID ogłoszenia: 29561b2345e2b887