€ 15/h brutto +dieta

Niemcy praca bez znajomości języka na budowie przy rozbiórkach od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 6, 2019 02:19

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz na budowie dla chętnych bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kolonii dla budowlańców przy rozbiórkach. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik budowlany do rozbiórek

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 15 euro brutto na godzinę + dieta za każdy dzień roboczy w wysokości 25 euro netto

Wakaty: 4

Termin: od zaraz

Umowa: 10 tygodni z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych

Zakres zadań:

  • zadania pomocnicze przy rozbiórkach biurowca na przedmieściach Koloni
  • pracownicy będą zajmować się demontażem armatury, okien, drzwi, skuwaniem płytek itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz na minimum 10 tygodni
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań oraz stosowanie się do zasad BHP
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie posiadanie obuwia ochronnego z metalowym noskiem
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora Polaka
  • zatrudnienie na 10 tygodni z możliwością podjęcia stałej współpracy dla najlepszych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • płatne zakwaterowanie zapewnione w hotelu robotniczym za jedyne 10 euro dziennie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail, z CV i aktualnymi danymi kontaktowymi, na adres:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca przy rozbiórkach – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-rozbiorkach-bez-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 7995cced9fd95110