€ 2000-2650/mc

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji kosmetyków Lipsk 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 1, 2020 4:52 am

Propozycja aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków do pielęgnacji. Zatrudnienie w fabryce z Lipska dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miasto: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2000 do 2650 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 6

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w zależności od aktualnego zapotrzebowania kadrowego – zadania na każdym etapie produkcji
  • pracownik będzie zajmował się np. obsługiwaniem maszyn produkcyjnych, ich myciem i konserwacją, pakowaniem produktu gotowego, dostarczaniu składników na produkcję itp.

Oczekiwania:

  • samodzielność, zdyscyplinowanie, pracowitość
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność od zaraz

  • rzetelne szkolenie pracownicze i wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • dobre zarobki wypłacane na czas
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pierwszą umowę na czas określony z opcją przedłużenia
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 450 euro od par, 150 euro za miejsce w pokoju wieloosobowym lub 250 euro w pokoju jednoosobowym

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem niezbędnego i aktualnego CV oraz LM na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pkos/a4/04/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-przy-produkcji-kosmetykow-lipsk/

ID ogłoszenia: 6405eaae64375ec5