€ od 14,50/h brutto

Bez języka praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu-dezynfekcji wagonów metra Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 13, 2022 12:54 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka dla pracowników sprzątających. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie przy sprzątaniu i odkażaniu wagonów metra. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka wagonów metra

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: od 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • fizyczna praca na zmianie nocnej przy sprzątaniu i odkażaniu wagonów metra
  • praca polega na myciu, wycieraniu, myciu szyb od wewnątrz, wynoszeniu odpadów itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • sumienność, odpowiedzialność
  • możliwość pracy w godzinach nocnych
  • zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę na zmianie nocnej
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z dostępem do świadczeń socjalnych
  • uniform służbowy
  • przeszkolenie pracownicze
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • opcję podjęcia długotrwałej pracy w Niemczech

Aplikacja:

Zgłoszenie należy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres poniższy:

  • dringende@europe.com

w tytule zgłoszenia prosimy wpisać: sprzątanie metra, Berlin 05/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sprzataniu-wagonow-metra-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 986627d446bb9325