€ do uzgodnienia

Wykładanie towaru w sklepie fizyczna praca w Niemczech bez języka od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 24, 2015 04:13

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech dla Polaków przy wykładaniu towarów na półki. Ogłoszenie ze Stuttgartu do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Miejsce pracy: Stuttgart

Wynagrodzenie: do ustalenia

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • wszelkie prace na magazynie przy obsłudze dostaw jak i na hali sklepowej
  • sprawdzanie jakości produktów na półkach, kontrola stanów magazynowych
  • wykładanie produktów na półki
  • porządkowanie towarów na półkach
  • zmienianie cen lub oznaczeń
  • przygotowywanie ekspozycji
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • umiejętność sprawnego zorganizowania
  • brak problemów z pracą w systemie zmianowym
  • motywacja do podjęcia fizycznej pracy

Oferujemy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • wsparcie w znalezieniu miejsca zamieszkania
  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • atrakcyjny program lojalnościowy
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:
neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Wykładanie towaru w sklepie, Stuttgart, Imię i nazwisko″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-od-zaraz-bez-jezyka-stuttgart-wykladanie-towaru/

ID ogłoszenia: 4356030b94870a5

3 komentarze na “Wykładanie towaru w sklepie fizyczna praca w Niemczech bez języka od zaraz Stuttgart”

  1. jestem zainteresowana nr tel 514826163

  2. Norbert Iwachniuk na październik 6, 2015 @ 00:23

    Dzien dobry. Nazywam sie Norbert Iwachniuk mam 25lat , aktualnie mieszkam w Norymberdze, nie pije ani nie biore narkotykow. Protrafie mowic po niemiecku na poziome podstawowym. Pracowalem w Niemczech na budowie glownie przy montarzach na wlasnej gewerbie okolo czterech lat jakis czas temu. Posiadam doswiadczenie w innych pracach takich jak rozne zbiory ,prace lesne ,przy sprzataniu oraz innych pracach budowlanych takich jak dekarstwo, murarka czy rozbiorki. Jestem pod numerem : 0049 911 64 151 44. Pilnie poszukuje pracy od zaraz jestem sprawny i dosyc wytrzymaly fizycznie.Wyrazam gotowosc do pracy od teraz. Prosze o rozpatrzenie mojej prosby. Jestem w stanie szybko stawic sie na ewentualna odpowiedz,na ktorej ogromnie mi zalezy.

  3. Witam,poszukujemy z kolegą pracy za granicą i jesteśmy zainteresowani państwa ofertą,posiadamy książeczki sanepidowskie,prosimy o kontakt 690221993