€ do uzgodnienia

Weiden, Oferta pracy w Niemczech dla operatora CNC – programisty frezarek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Weiden
  • Opublikowany: październik 26, 2017 05:57

Biuro pośrednictwa zatrudnienia dla firmy z Weiden poszukuje obecnie fachowców – operatorów CNC (programowanie frezarek) do legalnej pracy w Niemczech w branży przemysłowej.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator – Programista frezarek CNC

Miejsce pracy: Weiden

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku operatora -programisty frezarek CNC w firmie zajmującej się produkcją systemów automatyki do branży logistycznej.
Samodzielne programowanie i obsługa frezarki CNC Mazak ze sterowaniem Mazatrol i Matrix.
Wykonywanie produkcji seryjnej i pojedynczej małych i dużych części do maszyn.
Praca z rysunkiem technicznym 2D i 3D.
Praca z maszynami 4 i 5 osiowymi.
Wymagania:

Wykształcenie techniczne w zakresie obróbki metali.
Doświadczenie minimum 3 lata w pracy na stanowisku frezera/programisty CNC Mazak ze sterowaniem Mazatrol i Matrix.
Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację.
Bardzo dobra umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego 2D i 3D.
Doświadczenie przy obróbce metalu.
Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność.
Własny samochód -mile widziany.
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pracę na długi okres.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
Informacje dodatkowe:

Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53

APLIKUJ TUTAJ! http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/259745/2928/0/

ID ogłoszenia: 22859f0954d1e744