€ 14 brutto i nadgodziny

Niemcy praca jako programista – operator maszyn CNC, Windischeschenbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Windischeschenbach
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na 18 miesięcy
  • Opublikowany: maj 17, 2017 23:27

Poszukiwani fachowcy do pracy w Niemczech na stanowisko programisty – operatora maszyn CNC w miejscowości Windischeschenbach. Zatrudnienie przy produkcji metalowych części.

Programista maszyn CNC
Miejsce pracy: Windischeschenbach, Niemcy
Opis stanowiska:
• Praca na stanowisku programisty maszyn CNC w firmie zajmującej się projektowaniem i produkcją różnego rodzaju części metalowych, najczęściej do silników.
• Poszukujemy kandydatów na stanowiska:
– FREZER (maszyny Mazak, Soramill, Iberimex-Zayer, sterowanie Mazatrol i Heidenhain)
– TOKARZ (maszyny Mazak, Mori Seiki, Microcut Challenger, sterowanie Mazatrol i Fanuc)
– SZLIFIERZ (maszyny Studer, Kopp SN 1600, sterowanie Fanuc i Siemens)
• Programowanie z pulpitu maszyny oraz w systemach CAD/CAM dla obróbki o nieregularnym kształcie.
• Możliwe przeszkolenie i podniesienie swoich kwalifikacji.
Wymagania:
• Doświadczenie w prac na stanowisku programisty maszyn CNC.
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
• Umiejętność czytania rysunku technicznego.
• Własny samochód – mile widziany.
• Sumienność, samodzielność i dyspozycyjność.
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie- 10 euro netto.
• Przeszkolenie stanowiskowe zapewniane przez firmę.
• Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
• Gwarantowane ubezpieczenie.
• Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
• Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
• Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
• Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
• Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
Dodatkowe informacje:
• Praca od zaraz!
• Kontakt telefoniczny: 77 543 18 41, 77 543 18 52, 77 543 18 53.

ID ogłoszenia: 400591b031d6f9e0