€ 0,00

Hydraulik Niemcy praca w budownictwie od zaraz, Drezno 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na długi okres
  • Opublikowany: wrzesień 27, 2019 03:58

Na terenie Drezna od zaraz do podjęcia legalna praca w Niemczech na budowie dla hydraulików. Zatrudnienie przy montażu instalacji sanitarnych w apartamentach, hotelach, akademikach, biurowcach itp.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Hydraulik

Miejsce pracy: Drezno

Opis stanowiska:

Montaż instalacji sanitarnych w apartamentach, hotelach, akademikach, biurowcach itp.
Montaż rur PVC, GEBERIT PE, MEPLA.
Biały montaż.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika.
Znajomość języka niemieckiego- mile widziane.
Prawo jazdy kat. B – jako atut.
Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu.
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52 lub 77 543 18 53

ID ogłoszenia: 3735d8a1db688af0