€ brak informacji

Dam pracę w Niemczech jako Operator CNC, Obernheim (SO/04/17)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Obernheim
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 23, 2017 05:07

Agencja pośrednictwa zatrudnienia dla firmy z Obernheim poszukuje doświadczonych osób do pracy w Niemczech na stanowisko operatora CNC. Wymagana komunikatywna znajomość języka.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator CNC

Miejsce pracy: Obernheim

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku operatora maszyn CNC z możliwością doszkolenia swoich umiejętności.
Praca w firmie zajmującej się produkcją niewielkich części metalowych i aluminiowych metodą frezowania i toczenia.
Praca na frezarkach: FZ 12W Chiron, FZ 18W Chiron, SH 40 MORI SEIKI.
Praca na tokarkach: 465 T Biglia, Muratec, Nomura, Takamaz.
Praca w godzinach: 6:00 – 14:00; 14:00 – 22:00.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny.
Własny samochód – mile widziany.
Chęć do nauki i rozwoju.
Pozytywne nastawienie do pracy.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pracę na długi okres.
Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
Pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: 77 543 18 53, 77 543 18 52.

ID ogłoszenia: 47358f5d56a01837