€ 13-16€ brutto/h

Monter rusztowań oferta fizycznej pracy w Niemczech w Kreuztal-Kredenbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kreuztal-Kredenbach
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: październik 6, 2020 04:43

Firma z Kreuztal-Kredenbach poszukuje pracowników chętnych do fizycznej pracy w Niemczech na stanowisku montera rusztowań. Pracodawca oczekuje minimum komunikatywnej znajomości języka.

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 17 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Monter rusztowań z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy, Kreuztal-Kredenbach

Opis stanowiska:

Montaż rusztowań firmowych stosowanych do prac malarskich.
Możliwość przyuczenia.
Dojazd na budowę ciężarówką.

Co oferujemy?

Wynagrodzenie: 13-16€ brutto/h (w zależności od doświadczenia).
Zatrudnienie bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.
Gwarantowane 40-45h pracy tygodniowo.
Program “Polecaj pracę”za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego wymagamy:

Prawo jazdy kat. C1 + E.
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Dodatkowe informacje:

Kontakt telefoniczny: +48 795 415 404.

ID ogłoszenia: 3955f7aed999075b