Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 16,00-18,00 brutto/h

Sprzątanie siłowni bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz, Berlin

 • Kraj: Niemcy
 • Miasto lub Land: Berlin
 • Znajomość języka: bez znajomości języka
 • Doświadczenie: bez doświadczenia
 • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
 • Długość umowy: Długoterminowo
 • Opublikowany: marzec 29, 2024 02:45
 • Wygasa: 6 dni, 6 godzin
Sprzątanie siłowni bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz, Berlin

Opis

Na terenie Berlina dostępna od zaraz legalna praca w Niemczech przy sprzątaniu siłowni. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka na stanowisku sprzątaczki-sprzątacza. Zakwaterowanie na miejscu dostępna odpłatnie.

Stanowisko pracy: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 16,00-18,00 euro brutto na godzinę pracy uzależnione od kwalifikacji

Termin: od zaraz

Opis obowiązków:

Na stanowisku sprzątacza/sprzątaczki w siłowni i sali fitness będziesz odpowiedzialny/a za utrzymanie czystości i higieny w tych pomieszczeniach. Twoje główne zadania obejmują dbanie o czystość oraz dezynfekcję obszarów przeznaczonych do treningów oraz sanitarnych. Kluczowym aspektem będzie utrzymanie porządku i estetyki, zapewniając klientom bezpieczne i higieniczne warunki podczas ich ćwiczeń.

Oczekiwania:

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego, jednak umiejętność komunikacji może być atutem, wspierając efektywną współpracę. Poszukujemy osób sumiennych, dokładnych i odpowiedzialnych, gotowych do profesjonalnego podejścia do zadań związanych ze sprzątaniem i dezynfekcją w sali fitness. Choć doświadczenie w podobnych pracach jest mile widziane, nie jest to absolutnie wymagane.

Oferujemy:

 • Bezzwłoczne przyjęcie do pracy na stanowisku sprzątacza/sprzątaczki w Berlinie z płacą startującą od 16,00 euro brutto za godzinę.
 • Zakwaterowanie na terenie firmy dostępne za opłatą w wysokości 250 euro miesięcznie od osoby, zapewniające komfortowe mieszkanie w bliskiej odległości od miejsca pracy.
 • Zapewniamy wsparcie, pomoc w procesie adaptacji oraz przyjazne środowisko pracy.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Sprzątanie siłowni Berlin, kwiecień 2024″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-przy-sprzataniu-silowni-z-berlina/

ID ogłoszenia: 9276605facd41386

    

ilość wszystkich wyświetleń: 33, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.