€ do 1500 netto +M

Berlin praca w Niemczech dla par bez języka na produkcji czekolady od zaraz 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 25, 2020 03:09

Fabryka z Berlina poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Niemczech przy produkcji czekolady. Ogłoszenie także dla par i bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: miesięcznie po wszystkich potrąceniach około 1100 do 1300 euro netto, z nadgodzinami do 1500 euro netto

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem lub konfekcjonowaniem produktów
  • zadania wykonywanie są przy taśmie produkcyjnej
  • inne prace zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie
  • preferowane zgłoszenia od par oraz grup z własnym transportem
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – karta EKUZ, druk A1 oraz dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • zakwaterowanie zorganizowane niedaleko miejsca pracy
  • system 3 zmianowy
  • opcja pracy w weekendy
  • atrakcyjne premie – na święta 150 euro, za frekwencję 100 euro netto
  • za pracy w godzinach nadliczbowych oraz na noce +25%, w niedziele +50%

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz, dostępny na stronie:

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/265835/0

ID ogłoszenia: 7875e5461ee75744