€ 3000-3400/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie przy regipsach bez języka w Melle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Melle
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 11, 2022 01:37

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Melle na budowie przy montażu regipsów i szpachlowaniu ścian.

Stanowisko: Pracownik budowlany – regipsiarz

Lokalizacja: Melle, Niemcy

Zarobki: od 3000 do 3400 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie dla budowlańców przy montażu regipsów – stawianiu ścianek działowych oraz podwieszaniu sufitów
  • do zadań należeć będzie szpachlowanie i wykonywanie prac wykończeniowych oraz porządkowych

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania doświadczenia budowlanego
  • bycie na własnej działalności gospodarczej polskiej lub niemieckiej
  • wysoka motywacja
  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolność do wydajnej pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • przejazdy do pracy zapewnione na miejscu samochodem służbowym
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • rozsądne zarobki wypłacane terminowo
  • miejsce zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • pracę w 2-4 osobowych zespołach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerami:

  • Tel.+48604069173
  • +4917665882676

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-przy-regipsach-od-zaraz-bez-jezyka-w-melle/

ID ogłoszenia: 2326343e37cddf74