€ 16,00-17,50/h

Sprzątanie samolotów Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz na lotnisku we Frankfurcie nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: kwiecień 21, 2023 00:58

Lotnisko we Frankfurcie nad Menem od zaraz poszukuje osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu i dezynfekcji samolotów. Zatrudnienie bez języka niemieckiego jest możliwe, a zakwaterowanie dla pracowników zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka samolotów

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pensja: od 16,00 do 17,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od marca/kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy pracownika, który będzie odpowiedzialny za gruntowne sprzątanie i dezynfekcję samolotów pasażerskich na lotnisku we Frankfurcie nad Menem. W ramach pracy, pracownik będzie wykonywał różne zadania, takie jak odkurzanie, wymiatanie, pranie tapicerki, czyszczenie toalet oraz wycieranie luków bagażowych.

Oczekiwania:

Aby aplikować na to stanowisko, kandydat musi być gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia pracy, posiadać wysoką kondycję fizyczną oraz dokładnie wykonywać powierzone mu zadania. Wymagamy elastyczności godzinowej, zaangażowania i dyspozycyjności. Dodatkowo, wymagane jest aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Zapewniamy:

Zapewniamy pracownikowi umowę o pracę na okres 12 tygodni z opcją przedłużenia na stałe, opiekę polskojęzycznego koordynatora oraz możliwość podjęcia stałej współpracy. Oferujemy bezpłatne zorganizowane zakwaterowanie niedaleko lotniska, a także niezbędne sprzęty i środki do wykonywania pracy.

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca miesiąca. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-dezynfekcja-samolotow-lotnisko-we-frankfurcie-nad-menem/

ID ogłoszenia: 7416441756361c94