€ do ustalenia

Spawacz MIG/MAG – praca w Niemczech od zaraz, Stuttgart 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 70499 Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: długoterminowa współpraca
  • Opublikowany: październik 6, 2020 04:44

Agencja rekrutacyjna poszukuje od zaraz wykwalifikowanych spawaczy MIG-MAG do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie na terenie Stuttgartu przy spawaniu elementów zgodnie z rysunkiem.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko Spawacz. Klient prowadzi firmę z branży techniki budowlanej, jedną z wiodących w tej branży w Europie. Firma zajmuje się planowaniem, budową, przeglądami instalacji elektrycznych, urządzeń budowlanych, hydrauliki. Jej klientami są osoby prywatne, instytucje publiczne, firmy przemysłowe.

Miejscowość: 70499 Stuttgart, Niemcy

Obowiązki:
– spawanie metodą MIG/MAG zgodnie z rysunkiem

Wymagania:
– aktualne certyfikaty spawalnicze,
– doświadczenie w spawaniu rurociągów, elementów rurociągów,
– znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym.

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
– możliwość długotrwałej współpracy,
– wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych, w tym organizacja noclegu,
– opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 504 293 615

CV: aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem “spawacz MIG/MAG”.

ID ogłoszenia: 7575f76d9eb461c6