€ 12,00

Monter folii samochodowych od zaraz dam pracę w Niemczech, Eglharting 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 85614 Eglharting, Niemcy
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Na czas trwania zlecenia
  • Opublikowany: Sierpień 28, 2020 3:04 am

Firma z Eglharting poszukuje od zaraz kandydata do pracy w Niemczech na stanowisku montera folii samochodowych. Zatrudnienie przy oklejaniu ciężarówek, przyczep, samochodów osobowych.

Dla jednego z klientów zagranicznych, lidera technologiami druku dla każdego formatu poszukujemy kandydata na stanowisko Monter folii samochodowych.

Miejsce pracy: 85614 Eglharting, Niemcy

Zakres obowiązków:
– wszelkie prace związane z montażem folii samochodowych (wyklejanie samochodów ciężarowych, osobowych, przyczep)

Wymagania:
– doświadczenie na stanowisku montera folii samochodowych,
– znajomość folii samochodowych, ich rodzajów.
– zdolności manualne,
– odpowiedzialność, zaangażowanie,
– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
– umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń,
– atrakcyjną stawkę godzinową,
– comiesięczne dodatki do wynagrodzenia,
– możliwość dłuższej współpracy,
– bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:

aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem “monter folii”.

ID ogłoszenia: 2805f450f16e8109