€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz produkcja spryskiwaczy samochodowych w Spangenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 34286 Spangenberg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Na czas trwania zlecenia
  • Opublikowany: wrzesień 29, 2020 03:55

Od zaraz w fabryce ze Spangenberg do podjęcia praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji przy montażu spryskiwaczy samochodowych. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na czas trwania kontraktu.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji. Firma jest jedną z najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych firm przetwórstwa tworzyw sztucznych w Niemczech. Zajmuje się produkcją spryskiwaczy szyb do samochodów.

Miejsce pracy: 34286 Spangenberg, Niemcy (środkowa część Niemiec – okolice Kassel)
Rozpoczęcie projektu: 12.10.2020r.
Zakończenie projektu: wyjazd na 3 lub 6 miesięcy

Obowiązki:
– składanie systemów spryskiwaczy szyb samochodowych

Oczekujemy od kandydata:
-gotowość do pracy w systemie zmianowym,
-sprawność manualna,
-mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
-umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń,
-atrakcyjną stawkę godzinową,
-comiesięczne dodatki do wynagrodzenia,
-możliwość dłuższej współpracy,
-bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania kontraktu,
-opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:

aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem “produkcja”.

ID ogłoszenia: 6965f71e74872bc9