€ do ustalenia

Parkieciarz praca w Niemczech od zaraz na budowie we Freiburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 79112 Freiburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: długoterminowa współpraca
  • Opublikowany: Październik 23, 2020 1:31 am

Od zaraz we Freiburgu propozycja podjęcia pracy w Niemczech na budowie dla parkieciarzy. Zatrudnienie dla kandydatów z doświadczeniem, jak również znajomością języka niemieckiego.

Obecnie dla jednego z klientów zajmującego się wykończeniem wnętrz poszukujemy kandydata na stanowisko Parkieciarz.

Miejscowość: 79112 Freiburg, Niemcy
Rozpoczęcie projektu: październik
Zakończenie projektu: do końca roku 2020 r. z możliwością przedłużenia

Zakres obowiązków:
– szlifowanie, gruntowanie i szpachlowanie podłogi;
– układanie parkietu, winylu, rolek PVC, dywanu (podklejenie całości);
– szlifowanie i lakierowanie parkietu, montaż listew;
– montaż ram od drzwi i montaż samych drzwi.

Oczekujemy od kandydata:
– sprawności fizycznej;
– znajomość j. niemieckiego;
– doświadczenia na podobnym stanowisku
– możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Oferujemy:
– umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń;
– atrakcyjną stawkę godzinową;
– comiesięczne dodatki do wynagrodzenia;
– możliwość dłuższej współpracy;
– bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem “parkieciarz”
+48 504 293 615

ID ogłoszenia: 6075f902d42c4073